Andere recente berichten
										Op zaterdag 24 januari 2026 organiseert EduVet in het EduPet Auditorium in Veenendaal een inspirerend seminar rond gedragsproblemen bij honden. Tijdens deze dag delen experts uit de reguliere én complementaire diergezondheidszorg hun kennis en praktijkervaringen.
Lees meer
										Bijtincidenten van honden gaan dieper dan een wonde. Ze raken aan gedrag, welzijn, veiligheid en vertrouwen. Op 24 november organiseert Politie Limburg Regio Hoofdstad samen met Hogeschool PXL de studiedag “Bijtincidenten: van oorzaak tot gevolg.” Binnen het VECRA-expertisecentrum (UGent) delen we onze multidisciplinaire visie op de preventie en aanpak van bijtincidenten. Open voor alle professionals in diergedrag, dierenwelzijn, veiligheid en beleid. Ik kijk ernaar uit om inzichten te delen en in gesprek te gaan met collega’s uit het veld.
Lees meer
										22 september 2024 nodigen Curiovet en Flopping Lops jou graag uit in The Interactive Hub te Leuven. Een volledige dag waarin je lezingen, casussen en practicum kan volgen over konijnen en knaagdieren. Dierenartsen, dierenartsassistenten, professionele en eigenaars zijn welkom!
Lees meer
										
									